Focus op wat wél kan
“Het Werkplein en Logistic Force hebben mij geholpen mijn weg te vinden in mijn nieuwe leven”, volgens Piotr Kurenda.
Een klein jaar geleden zag het leven van Piotr er heel anders uit. Door fysieke omstandigheden was hij uitgevallen op zijn werk. Geen dak meer boven zijn hoofd omdat de huisvesting via zijn werkgever liep. Zonder inkomen, huisvesting en met lichamelijke klachten meldde Piotr zich in mei 2024 bij het Werkplein. Zijn grootste zorg was dat hij niet meer over de middelen beschikte om zijn zoon regelmatig te zien.
Focus op wat wél kan
Consulent intake en inkomen Werkplein Zuhal Özdemir: “Wat ik vooral heel mooi vond was dat Piotr zich focuste op wat hij nog wel kon en wat hij nodig had om zo snel mogelijk weer aan de slag te gaan.” Zuhal heeft met burgerzaken een briefadres geregeld voor Piotr zodat hij een pseudo-daklozen uitkering kreeg toegekend. Zo kan Piotr weer in zijn levensonderhoud voorzien.
Kansen op de arbeidsmarkt vergroten
“Wat ik zag bij Piotr was een persoon die dolgraag de regie over zijn leven wilde terugkrijgen,” aldus werkbemiddelaar bij het Werkplein Edwin Su Rood. In afwachting van zijn fysieke herstel heeft Edwin Piotr aangemeld bij Logistic Force voor een heftruckchauffeur opleiding. Om zo zijn kansen op de arbeidsmarkt te vergroten. Dankzij zijn heftruckcertificaat, opgedane werkervaring en doorzettingsvermogen heeft Piotr nu weer betaald werk. Hij heeft geen uitkering meer nodig, is niet langer dakloos en woont nu dichter bij zijn zoon.
Bemiddelingscoördinator bij Logistic Force Wojtek Mrozik vertelt: “Piotr kenmerkt zich door een enorm doorzettingsvermogen, ondanks alle tegenslagen die hij had, zelfs tijdens zijn opleidingstraject. We zijn in hem blijven geloven.”
Het Werkplein bemiddelt werkzoekenden die net als Piotr een werkgever zoeken die durven te investeren in een succesverhaal. Ben jij ook een maatschappelijk betrokken werkgever? Neem dan contact op met het Werkplein! https://lnkd.in/eUjjp3mW